O nas

Jak to się zaczęło?

Prezent dla przyjaciółki

Wszystko zaczęło się od prezentu, który główny Adzietammejker dostał od przyjaciółki. Była to cudowna, turkusowa czapka z olbrzymim pomponem zrobiona na kole dziewiarskim.
Wtedy pojawiła się chęć tworzenia, zgłębiania tajemnej wiedzy o dzierganiu i zaplataniu.

Wiedza od wielu pokoleń

Jak się później okazało taką wiedzę posiadała Mama i Babcia (pewnie jak każda 😉) Adzietammejkera, jednakże splot niefortunnych zdarzeń nie pozwolił na pobieranie nauk od najbliższych osób, ale za to na pomoc przyszły książki i Youtube, jako najlepszy na świecie serwis internetowy.
Można powiedzieć, że dzierganie zostało wyssane z mlekiem matki, ale odkryte w odpowiednim momencie 🙂

I tak to było...

Tak się zaczęła adzietamowa przygoda z kolorowaniem otoczenia za pomocą włóczek, z których powstają ciepłe dodatki na zimowe dni, no właśnie zimowe, bo Adzietammejker uwielbia zimę!

Skąd ta nazwa?

Nazwa… hmmm…to może zabrzmi banalnie, ale jest to jedno z określeń używanych przez bliskie osoby Adzietammejkera, a że dodatki miały ogrzewać zmarznięte głowy, to powiedzenie: Zimno Ci, czy adzietam?, przyjęło się w trybie natychmiastowym.

Misja

Naszą misją jest tworzenie produktów nietuzinkowych, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i to nas cieszy najbardziej 😉. Dla marki ważne jest połączenie stylów luźnego streetowego, ale i kobiecego, eleganckiego dzięki czemu możemy zadowolić klientów w różnym wieku.

Mężczyźni też znajdą u nas coś dla siebie.

Zapraszamy

W 2017 roku otworzyliśmy w naszym rodzinnym mieście Zamościu Workshop Adzietam z naszymi produktami, jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku, a teraz oddajemy Państwu świeżutki sklep on-line.

Team Adzietam

Guta

Matka założycielka

Główny adzietammjeker, jest spiritus movens całego przedsięwzięcia. Odpowiedzialna za wzory i kolory, uwielbia tworzyć, pomagać i sprawiać innym przyjemność dla niej Adzietam nie jest zwykłym sklepem z akcesoriami na zimę, to przytulne miejsce, w którym poczujecie się jak w domu, stworzone z serca, pasji i chęci przekazania dobrej energii.

Domi

Adzietam Pomagier

Specjalistka od beznadziejnych przypadków, etatowy nauczyciel, dzierga od dziecka, nauczona przez Babcię. Szalona, kreatywna głowa nie boi się nowych wyzwań.

Żelka

Adzietam Pomagier

Żelka, przyjaciółka rodziny, chętna do realizowania nowych wyzwań, mama szalonego i nieposkromionego trzylatka, który jej skutecznie uniemożliwia adzietamowanie, ale jest to wybaczone, jeszcze chwilę i będą dziergać oboje.

Agata Kata

Adzietam Make-up Artist

Agata Kata, czaruje pędzlem, robi przepiękne makijaże, dzięki niej nasze modelki wyglądają na sesjach najpiękniej: https://www.facebook.com/EjKej.studio/

Stforky Crew

Oprawa Graficzna

Niezastąpieni Stforky Crew, młoda, kreatywna ekipa, która ma pokłady cierpliwości do naszych szalonych pomysłów i rozumie matkę założycielkę chyba jak nikt inny, jak to mówią bez słów: http://stylewalls.pl/

Słodko Gorzko

Fotografia

Słodko Gorzko - Andrzej zwany zamojsko - krakowską Małą Kulką Zagłady lub fotopączkiem. Od początku foci kolekcje, energetyczny koleś, który ma super moc! http://www.slodko-gorzko.pl/

Wasylko Pracownia Autorska

Ekipa do zadań specjalnych

Ekipa do zadań specjalnych, ich zdjęcia sprawiają, że nasze produkty wyglądają jakby były zaczarowane. Ratują nas z najgorszych opresji ;) http://www.grzegorzwasylko.com/

Printandmedia

Projekt i obsługa sklepu on-line

Najcierpliwszy człowiek na świecie, Piter, ojciec założyciel Print&Media: https://printandmedia.pl

Misiek

Logistyka i transport

Prywatnie mąż matki założycielki.
Facebook