Jak to się zaczęło?

Prezent dla przyjaciółki

Wszystko zaczęło się od prezentu, który główny Adzietammejker dostał od przyjaciółki.
Była to cudowna, turkusowa czapka z olbrzymim pomponem zrobiona na kole dziewiarskim.
Wtedy pojawiła się chęć tworzenia, zgłębiania tajemnej wiedzy o dzierganiu i zaplataniu.

Wiedza od wielu pokoleń

Jak się później okazało taką wiedzę posiadała Mama i Babcia (pewnie jak każda 😉) Adzietammejkera, jednakże splot niefortunnych zdarzeń nie pozwolił na pobieranie nauk od najbliższych osób, ale za to na pomoc przyszły książki i Youtube, jako najlepszy na świecie serwis internetowy.
Można powiedzieć, że dzierganie zostało wyssane z mlekiem matki, ale odkryte w odpowiednim momencie 🙂

I tak to było…

Tak się zaczęła adzietamowa przygoda z kolorowaniem otoczenia za pomocą włóczek, z których powstają ciepłe dodatki na zimowe dni, no właśnie zimowe, bo Adzietammejker uwielbia zimę!

Adzietam Workshop

W 2017 roku otworzyliśmy w naszym rodzinnym mieście Zamościu
Workshop Adzietam z naszymi produktami.
Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku, a teraz oddajemy Państwu świeżutki sklep on-line.

Skąd ta nazwa?

Nazwa… hmmm…to może zabrzmi banalnie, ale jest to jedno z określeń używanych przez bliskie osoby Adzietammejkera, a że dodatki miały ogrzewać zmarznięte głowy, to powiedzenie: Zimno Ci, czy adzietam?, przyjęło się w trybie natychmiastowym.

Misja

Naszą misją jest tworzenie produktów nietuzinkowych, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów i to nas cieszy najbardziej 😉. Dla marki ważne jest połączenie stylów luźnego streetowego, ale i kobiecego, eleganckiego dzięki czemu możemy zadowolić klientów w różnym wieku. Mężczyźni też znajdą u nas coś dla siebie.

TEAM ADZIETAM

GUTA

Matka założycielka

Główny Adzietammjeker, jest spiritus movens całego przedsięwzięcia. Odpowiedzialna za wzory i kolory, uwielbia tworzyć, pomagać i sprawiać innym przyjemność dla niej Adzietam nie jest zwykłym sklepem z akcesoriami na zimę, to przytulne miejsce, w którym poczujecie się jak w domu, stworzone z serca, pasji i chęci przekazania dobrej energii.

KRYSTYNA

Główny Adzietammejker

Prywatnie Ciocia Guty. Specjalistka od nawijania kolorowiastych motków, ocean cierpliwości, nieocenione wsparcie w dziedzinach wszelakich. Możecie ją spotkać w sklepie stacjonarnym tam służy swoją radą i zawsze chętnie pomoże dopasować dla Was Adzietamy!

ŻELKA

Adzietam pomagier

Żelka, przyjaciółka rodziny, chętna do realizowania nowych wyzwań, mama szalonego i nieposkromionego trzylatka, który jej skutecznie uniemożliwia adzietamowanie, ale jest to wybaczone, jeszcze chwilę i będą dziergać oboje.

MISIEK

Logistyka i transport

Prywatnie mąż matki założycielki.

STFORKY CREW

Oprawa Graficzna

Niezastąpieni Stforky Crew, młoda, kreatywna ekipa, która ma pokłady cierpliwości do naszych szalonych pomysłów i rozumie matkę założycielkę chyba jak nikt inny, jak to mówią bez słów: http://stylewalls.pl/

WASYLKO PRACOWNIA AUTORSKA

Oprawa Graficzna

Ekipa do zadań specjalnych, ich zdjęcia sprawiają, że nasze produkty wyglądają jakby były zaczarowane. Ratują nas z najgorszych opresji 😉 http://www.grzegorzwasylko.com/

SŁODKO GORZKO

Fotografia

Słodko Gorzko – Andrzej zwany zamojsko – krakowską Małą Kulką Zagłady lub fotopączkiem. Od początku foci kolekcje, energetyczny koleś, który ma super moc! http://www.slodko-gorzko.pl/

PRINT & MEDIA

Projekt i obsługa sklepu on-line

Najcierpliwszy człowiek na świecie, Piter, ojciec założyciel Print&Media: https://printandmedia.pl

Koszyk
Scroll to Top
preloader